
Сковорода борони 40 см з кришкою та чохлом для пікніка, з диска для багаття
1 200 ₴
- В наявності
Сковорода з диску борони зі сталі діаметром 40 см призначена для приготування їжі на пікніку.
Вона виготовлена з якісної сталі, має плоску поверхню, тому продукти на ній смажаться рівномірно з усіх боків, а готові страви мають насичений смак та аромат. До комплекту входить сталева кришка діаметром 40 см, а також чохол з щільного матеріалу, що захищає пательню від забруднень та дрібних подряпин.
Характеристики сковороди з борони:
- матеріал сковороди та кришки – сталь;
- матеріал чохла – тканина оксфорд;
- діаметр – 40 см;
- товщина дна – 4 мм;
- висота бортика – 3 см;
- висота ніжок – 23 см;
- кількість знімних ніжок – 3.
🔥 Додаткові опції:
- Малюнок на чохол - +325 грн
- Гравіювання на кришку +485 грн
Приклади доступних малюнків і варіантів гравіювання можемо надати окремо за запитом.
Особливості та переваги сковороди для смажіння на вогні
Всі сковороди з дискової борони, незалежно від діаметра, виготовлені з матеріалу, який швидко нагрівається, рівномірно розподіляє тепло по поверхні. Це гарантує високу швидкість приготування страви. Продукти обсмажуються рівномірно, не підгорають, а готові страви смачні й ароматні. Впродовж експлуатації, якщо використовувати пательню правильно, на ній утворюється антипригарний шар. Важливо зберігати сковороду у сухому місці, змащувати рослинною олією перед тривалим зберіганням, а також не використовувати жорсткі щітки та абразивні засоби для очищення її від забруднень.
Сталеві сковороди для пікніка – це найпопулярніші товари магазину. Клієнти обирають їх за високу якість, практичність та доступність. Замовляйте пательню з кришкою та чохлом онлайн, і товар буде відправлений впродовж кількох днів. Якщо бажаєте отримати оригінальний виріб, замовляйте гравіювання на бортику.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 40 см |
| Довжина посуду | 40 см |
| Індикатор нагрівання | Немає |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Підходить для індукційних плит | Немає |
| Знімна ручка | Да |
| Тип посуду | Жаровня |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 40 см |
- Ціна: 1 200 ₴










