
Мангал розбірний подарункович з індивідуальним надписом
1 450 ₴
- В наявності
- Код: МР5
Розбірний мангал створений спеціально для приготування м'яса у похідних умовах.
Це гарний вибір для тих, хто цінує комфорт, при цьому бажає мати максимально компактний та зручний у транспортуванні мангал. Ми виготовляємо якісні сталеві мангали на 6, 8, 10 та 12 шампурів пропонуючи товари за кращими цінами.
Від звичайного мангала цей розбірний мангал для дачі та пікніку відрізняється конструкцією. Вона збирається та розбирається за лічені секунди без використання інструментів та будь-яких кріплень. У розібраному стані конструкція досить компактна, її зручно транспортувати в авто та зберігати вдома.
Ми виготовляємо мангали з якісної сталі товщиною 3 мм. Цей метал має чимало переваг. Він досить міцний та надійний, стійкий до високих температур і навантажень, служить багато років, зберігаючи правильну форму, охайний вигляд та властивості. Сталь безпечна, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Мангал низький. Конструкція складається з п’яти окремих частин.
У нас можна купити недорогий розбірний мангал з любим гравіюванням або іменним написом.
Вартість гравіювання на мангалі (напис за вашим ескізом) + 200 грн.
Характеристики мангалів на 6, 8, 10 та 12 шампурів:
-
висота – 44 см;
-
ширина – 30 см; глибина – 17 см;
-
довжина – 38см. - 50см. - 60см. - 66см. (в залежності кількості шампурів)
-
товщина стін – 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 450 ₴










