Крышка для разборного мангала товщиною 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Цілісна |
| Ширина | 300 см |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Комплектація кришкою | Є |
| Довжина робочої поверхні | 380 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴




