Складний мангал-дипломат від звичайного розбірного мангала відрізняється компактністю. У складеному вигляді він представляє собою маленький кейс, для якого завжди знайдеться місце в авто, коли ви їдете відпочивати на природу.
Він розкладається на лічені секунди без інструментів, у розібраному стані – це звичайний низький мангал на 8 шампурів. Замість шампурів для приготування м'яса та інших продуктів на цьому мангалі можна використовувати решітку-гриль.
6 шампуріввисота - 50см,
|
8 шампуріввисота – 50 см;
|
Мангал виготовлений зі сталі. Товщина матеріалу – 2 мм. Це досить тонкий, проте міцний та надійний метал, який витримує високі навантаження, служить довго, зберігаючи охайний вигляд та форму. Сталь має високу теплопровідність, вона швидко та рівномірно нагрівається, при нагріванні стінки мангала не вигинаються.
Корпус мангала прикрашений вирізаними зображеннями. Такий мангал виглядає оригінально та нестандартно. Це гарний подарунок для друзів та корисна покупка для себе.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 177 ₴






