
Річник із вашим логотипом, Настінний годинник із лого, УФ друк
870 ₴
- В наявності
+380 (66) 267-99-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал корпусу | МДФ, Фанера |
| Матеріал циферблата | МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴

