
Мангал розбірний на 6-8 шампурів із неіржавіючої сталі
3 100 ₴
- В наявності
- Код: МВ1
Розбірний мангал із нержавіючої сталі є дуже зручним – можна брати з собою на пікнік або при виїзді на дачу. За рахунок компактності та малої маси його можна перевозити в машині. Розкладний мангал, порівняно зі стаціонарним, значно зручніший, бо його можна всюди перевозити з собою.
На мангал можна нанести гравіювання за вашим бажанням, і використовувати як оригінальний та незабутній подарунок.
Виготовляється у двох розмірах:
6 шампуріввисота – 44 см; |
8 шампуріввисота – 44 см; |
Мангал виготовляється з 3 мм холоднокатаної нержавіючої сталі, а спеціальна конструкція дозволяє зберегти його геометрію навіть за постійної експлуатації. Збирається легко та швидко з п'яти елементів, завдяки чому його зручно транспортувати, він компактний і займе у багажнику автомобіля мінімум місця!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Чохол |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 3 100 ₴










