
Мангальний комплекс: Мангал з автоматичною шашличницею + 8 шампурів + Сковорода 40 см з кришкою
6 290 ₴
- В наявності
- Код: SP00236
+380 (66) 267-99-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматичний мангальний набір 4 в 1 для пікніка
Мангальний набір 4 в 1 — це чудовий подарунок для себе та друзів, який робить приготування шашлику та страв на природі простим і зручним.
У комплект входить автоматичний мангал на 8 шампурів, класичні шампури, сковорода з диска борони, металева решітка-стіл.
Можливий варіант повністю з нержавіючої сталі для максимальної довговічності.
Комплектація:
- Мангал із електроприводом на 8 шампурів з підставкою для дров. Мотор працює від повербанка, плавно обертає шампури для рівномірного приготування м’яса.
- 8 класичних шампурів із нержавіючої сталі.
- Похідна сковорода з диска борони діаметром 40 см із кришкою та знімними ручками і ніжками.
- Металева решітка-стіл для мангалу.
Характеристики мангалу:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота | 85 см |
| Ширина | 36,5 см |
| Довжина | 80 см |
| Товщина сталі | 3 мм |
Характеристики шампурів:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Кількість | 8 шт |
| Довжина | 55 см |
| Товщина сталі | 2 мм |
| Ширина | 14 мм |
Параметри сковороди:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр | 40 см |
| Товщина дна | 4 мм |
| Висота бортиків | 3 см |
| Висота знімних ніжок | 23 см |
| Конструкція | Розбірна, знімні ручки та ніжки |
Переваги набору:
- Автоматичне обертання шампурів — рівномірне приготування м’яса без підгоряння.
- Розбірна конструкція мангалу та сковороди — зручно перевозити та зберігати.
- Можливість придбати повністю з нержавіючої сталі для довговічності.
- Бокові поверхні та решітка-стіл — додатковий простір для овочів, морепродуктів та гарячих страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація роженом | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 290 ₴








