
Шампура з дерев'яною ручкою з гравіюванням 630*14*3 1 шт.
170 ₴
- В наявності
+380 (66) 267-99-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шампура з дерев'яною ручкою нанесенням гравіювання 3мм/64см. Шампура з нержавійки 3мм. Оригінальні Подарункові шампура для шашлику.
Шампура преміум класу з гравіюванням - оригінальний подарунок завдяки гравіюванням буде на пам'яткою на довгі роки. Виготовлений з жаростійкої нержавіючої сталі, та вирізняється Дерев'яна ручка зручна, покрита грунтом і лаком, що дає довговічність, красу.
Міцності такого шампура досить, щоб розмістити його на мангал шириною до 40 см. Шампур зроблений з жаростійкої нержавіючої сталі.
Характеристики:
- товщина-3мм
- ширина-14мм
- довжина-64см
- робоча частина-36см
- довжина ручки-14см
- діаметр ручки-3см
Ціна за шампура з однаковою написом. З різними написами + 20 грн. за шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 63 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Шампур |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Чохол для шампурів | Немає |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина корпусу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴










